Начало » Спорт » Тежка загуба за Спартак от Нови Пазар

Тежка загуба за Спартак от Нови Пазар

Спартак 1918 падна лошо с 1:6 от Ботев (Нови Пазар) в мач от четвъртия кръг на Трета лига – Североизточна група на стадион „Локомотив” във Варна.

Крайният изход бе предрешен в 40-ата минута, когато при 0:1 домакините останаха с 10 души. С директен червен картон бе изгонен Вилиян Денчев, който наруга съдията, че бави сигнала за изпълнение на фаул.

След почивката новопазарци вкараха още четири безответни гола за 5:0, преди Мартин Недев да намали резултата. Към края ботевци стигнаха и до шесто попадение.

Резилът на варненци изгледаха отстрани бившият им треньор Иван Найденов и наставниците на Добруджа и Балчик Диян Божилов и Георги Иванов-Геша.

Спартаклии продължават да са предпоследни само с една точка. Тимът има и три загуби.

Източник: Петел