Начало » Спорт » Тенисисти от Варна стартираха с победи

Тенисисти от Варна стартираха с победи

Приключи първият кръг на държавния турнир по тенис до 18 години, който се провежда на кортовете на ваканционно селище „Санта Марина“ в Созопол. Поставен под номер 1 в основната схема е Павел Павлов (ТК „Супер Спорт“), следван от Александър Йорданов (ТК „НСА“) и Станислав Митров (ТК „Супер Спорт“).

При девойките първите три поставени са Александрина Илиева (ТК „Славия Бомел 9“), Беатрис Спасова (ТК „Черно море Елит“) и Никол Димитрова (ТК „Левски“). Поставените почиваха в първия кръг.Ето и резултатите от първия кръг от вторник (6-и септември):

Венци Иванов (ТК „Левски“, София) – Петър Кърджиев (ТК „Шумен“) 6:2, 6:1

Пламен Пенев (ТК „Левски“, София) – Тихомир Тодоров (ТК „Супер Спорт“, Варна) 7:5, 6:0

Симеон Костов (ТК „Авеню“, Бургас) – Петко Петков (ТК „Славия Бомел 9“) 6:1, 6:2

Светлин Усов (ТК „Диана“, София) – Виктор Найденов (ТК „Авеню“, Бургас) 6:4, 6:0

Николай Николов (ТК „Авеню“, Бургас) – Виктор Цветански (ТК „Дипломат“, София) 6:3, 6:0

Веселин Киселков (ТК „Авеню“, Бургас) – Теодор Теодоров (ТК „Дема“, София) 6:0, 6:0

Васил Иванов (ТК „Орфей“, Кърджали) – Валентин Иванов (ТК „Приста 2011“, Русе) 6:1, 6:3

Николай Стоянов (ТК „Локомотив „, Пловдив) – Николай Видев (ТК „Локомотив „, Пловдив) 6:1, 6:0

Елена Кралева (ТК „Авеню“, Бургас) – Мелади Тодорова (ТК „Дема“, София) 6:4, 6:1

Катерина Джингарова (ТК „Локомотив „, Пловдив) – Надежда Костова (ТК „Галакси Спорт“, Бургас) 6:1, 6:0

Симона Георгиева (ТК „Супер Спорт“, Варна) – Симона Илиева (ТК „Пазарджик“) 6:1, 7:5

Марина Попова (ТК „Супер Спорт“, Варна) – Йоана Петкова (ТК „Супер Спорт“, Варна) 6:0, 6:0
беб
Калина Паунова (ТК „Супер Спорт“, Варна) – Лора Апостолова (ТК „Левски“, София) 6:2, 6:4

Кристина Капитанова (ТК „О.К. Sport“, София) – Ния Стоянова (ТК „Галакси Спорт“, Бургас) 6:0, 6:0

Пламен Пенев/Мартин Илиев – Николай Николов/Петко Петков 6:4, 3:6 10:8

Марина Попова/Йоана Петкова – Весела Камбурова/Калина Паунова 6:2, 4:6, 10:6

Надежда Костова/Ния Стоянова – Катерина Джингарова/Инна Кирилова 6:1, 2:6, 13:11

Александър Йорданов/Николай Стоянов – Веселин Киселков/Виктор Найденов 6:3, 6:4

 
Budnavarna