Начало » Спорт » Спартак Варна загуби с 0:3 от Черноморец (Балчик)

Спартак Варна загуби с 0:3 от Черноморец (Балчик)

Отборът на Спартак Варна загуби с 0:3 от Черноморец (Балчик) у дома в мач от петия кръг на Трета североизточната група. Гостите откриха в 30-ата минута, когато Виктор Митев се разписа с глава, а през второто полувреме вкараха още две попадения в 65-ата и 82-ата мин. Първо Севдалин Стайков удвои с глава, а Румен Николов оформи крайния резултат.

„Соколите“ имаха две ситуации през първото полувреме и една през второто, но малшансът не им позволи да се поздравят с поне едно попадение.

В следващия, шести кръг от шампионата на Трета североизточна лига, Спартак гостува на Интер (Добрич). Мачът е на 17 септември.