Начало » Спорт » ФК Спартак с точка в Тервел! Къса се от пропуски

ФК Спартак с точка в Тервел! Къса се от пропуски

Retro_Muzei

ФК Спартак направи 1:1 със Септември в мач от VIII кръг на Североизточна „В” група, който завърши преди минути в Тервел.

Гола за варненци вкара Пламен Иванов от фаул в 28-ата минута, когато изравни резултата. Две минути по-рано домакините бяха повели.

След почивката варненци изтърваха куп голове. Най-много пропуснаха Петър Йорданов и Пламен Иванов – по два пъти. Веднъж пък вратарят на гостите Митко Недев се намеси добре и предотврати сигурен гол. Спартаклии бяха подкрепяни от над 60 свои фенове.

Retro_Muzei

Дебют за Спартак направи юношата на Черно море Давид, който излезе като десен бек. Заради контузия обаче той бе сменен на почивката.

Съставът на варненци: Недев, Давид (46-Щерев, 75- Асенов), К. Иванов, Св.Иванов, Михалев, Асад, Кателиев, Драганов (65-Бабаджанов), Русев, Пл.Иванов, П.Йорданов