Начало » Спорт » Всички мачове на Черно море с дати и часове до Нова година

Всички мачове на Черно море с дати и часове до Нова година

Retro_Muzei

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз прие предложената програма по дни и часове до 19-ия кръг на Първа професионална лига.

Насрочена бе и дата за отложения сблъсък от първия кръг между Берое и Лудогорец, пише gong.bg.

Разбра се още, че Черно море ще изиграе 1/8-финалния си мач от турнира за купата с Левски на 26 октомври (сряда) от 19 часа в София.

Retro_Muzei

Ето и пълната програма на Първа лига:

Спортно-техническа комисия

Решение – 03.10.2016 г.

Октомври

ХІ кръг

21.10 /петък/

Локомотив Пд – Дунав 17.30 Диема

Монтана – ЦСКА –София 20.00 Диема спорт 2

22.10 /събота/

Ботев Пд – Черно море 15.00 Диема спорт

 

Левски – Берое 17.30 Диема спорт

 

Лудогорец  – Локомотив ГО 20.00 Диема спорт

23.10 /неделя/

Славия – Пирин 17.30 Диема спорт 2

 

Верея – Нефтохимик Бс 20.00 Диема спорт 2

Национална купа България 1/8 финали

25.10 /вторник/

Септември Сф – Дунав Рс 15.00

 

Локомотив Пд  – Оборище Пан18. 00

 

Монтана – Лудогорец 20.00 Диема спорт 2

26.10 /сряда/

Литекс – Локомотив Сф 18.00

Левски Сф – Черно море 19.00 Диема спорт

27.10 /четвъртък/

Созопол – Пирин Бг 16.00

Верея – Поморие 17.00

Ботев Пд – Нефтохимик Бс 20.00 Диема спорт

 

ХІІ кръг

28.10 /петък/

Локомотив ГО – Славия 17.30 Диема

Дунав – Лудогорец 20.00 Диема спорт 2

29.10 /събота/

ЦСКА –София – Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

Берое – Монтана 20.00 Диема спорт

30.10 /неделя/

Ботев Пд – Левски 17.30 Диема спорт 2

Черно море – Нефтохимик Бс 20.00 Диема спорт 2

31.10 /понеделник/

Пирин – Верея 20.00 Диема спорт

 

Ноември

ХІІІ кръг

02.11 /сряда/

Локомотив Пд – Берое 17.30 Диема спорт

03.11/четвъртък/

Монтана – Ботев Пд 16.30 Диема спорт 2

04.11 /петък/

Нефтохимик Бс – Пирин 15.00 Диема спорт 2

Левски – Черно море 17.30 Диема спорт 2

05.11 /събота/

Верея – Локомотив ГО 13.00 Диема

Славия – Дунав 15.00 Диема спорт

Лудогорец – ЦСКА –София 17.30 Диема спорт

13.11 /неделя/

Отложена среща от І – ви кръг

16.11/сряда

Берое – Лудогорец 17.30 Диема спорт

 

ХІV кръг

18.11 /петък/

Черно море – Пирин 17.30 Диема спорт 2

19.11 /събота/

Верея – Дунав 13.00 Диема

Славия – ЦСКА –София 15.00 Диема спорт

Лудогорец – Берое 17.30 Диема спорт

20.11 /неделя/

Локомотив Пд – Ботев Пд 15.00 Диема спорт 2

Монтана – Левски 17.30 Диема спорт 2

21.11 /понеделник/

Нефтохимик Бс – Локомотив ГО 17.30 Диема спорт

ХV кръг

25.11 /петък/

Локомотив ГО – Пирин 17.30 Диема спорт 2

26.11 /събота/

Монтана – Черно море 13.00 Диема спорт

Левски – Локомотив Пд 15.00 Диема спорт

Ботев Пд – Лудогорец 17.30  Диема спорт

27.11 /неделя/

Берое – Славия 12.30 Диема спорт 2

Дунав – Нефтохимик Бс 15.15 Диема

ЦСКА –София – Верея 17.30 Диема спорт 2

 

ХVІ кръг

29.11 /вторник/

Черно море – Локомотив ГО 15.00 Диема спорт

Локомотив Пд – Монтана 17.30 Диема спорт

30.11 /сряда/

Пирин – Дунав 13.00 Диема

Славия – Ботев Пд 15.00 Диема спорт 2

Лудогорец – Левски 17.30 Диема спорт 2

01.12 /четвъртък/

Верея – Берое 15.00 Диема спорт

Нефтохимик Бс – ЦСКА –София 17.30 Диема спорт

 

Декември

ХVІІ кръг

02.12 /петък/

Локомотив Пд – Черно море 17.30 Диема спорт 2

03.12 /събота/

Дунав – Локомотив ГО 15.00 Диема

Левски – Славия 17.30 Диема спорт

04.12 /неделя/

Берое – Нефтохимик Бс 15.00 Диема спорт 2

ЦСКА –София – Пирин 17.30 Диема спорт 2

05.12 /понеделник/

Ботев Пд – Верея 17.30 Диема спорт

Отложена: Монтана – Лудогорец

ХVІІІ кръг

09.12 /петък/

Нефтохимик Бс – Ботев Пд 17.30 Диема спорт 2

10.12 /събота/

Славия –  Монтана 13.00 Диема

Верея – Левски 15.00 Диема спорт

Лудогорец – Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

11.12 /неделя/

Локомотив ГО – ЦСКА –София 15.00 Диема спорт 2

Пирин – Берое 17.30 Диема спорт 2

12.12 /понеделник/

Черно море – Дунав 17.30 Диема спорт

ХІХ кръг

13.12 /вторник/

Монтана – Верея 17.30 Диема

14.12 /сряда/

Локомотив Пд – Славия 13.00 Диема спорт

Лудогорец –  Черно море 15.15 Диема спорт

Левски – Нефтохимик Бс 17.30 Диема спорт

15.12 /четвъртък/

Берое – Локомотив ГО 15.00 Диема спорт 2

Ботев Пд – Пирин 17.30 Диема спорт 2

16.12 /петък/

ЦСКА –София – Дунав 17.30 Диема спорт 2

Отложена среща от ХVІІ кръг:

17.12 /събота/

Монтана – Лудогорец 17.30 Диема спорт

Budnavarna

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *