Начало » Спорт » Детският тим по футбол на Черно море с рядко срещан обрат срещу Добруджа – от 0:3 до 4:3!

Отборът на Черно море с футболисти, родени през 2003 година, победи като гост Добруджа с 4:3 в първия мач от 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС, игран на изкуствения терен в Добрич.

„Моряците“, водени от Иван Николов, стигнаха до успеха след пълен обрат. Варненци губеха на почивката с 0:3, но през второто полувреме тотално надиграха съперника и взеха аванс преди реванша във Варна. По два гола за успеха реализираха Антонио Фоти и Берк Джевджет. Ответният мач между двата тима е на 13 декември от 13 часа на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Пламен Стоилов, Боян Арзатов, Янес Минчев, Кирил Георгиев, Пресиян Михайлов, Денислав Славов, Иван Томов, Антонио Фоти, Петър Иванов, Берк Джевдет (Светлин Желев, Йордан Дженев, Денислав Байчев, Александър Кирилов).